Cukiernia Piekarnia B&W Wenta
O nas Aktualności Cukiernie Wenta Produkty Wenta Dla firm Kontakt obowiązek informacyjny

   
22 marca 2014r.


Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych w cukierni E.M. Wenta w Wejherowie.

Cukiernia E.M.Wenta w Wejherowie na pl.Wejhera zaprasza Państwa do udziału w unikalnym projekcie. Decyzją Parlamentu Europejskiego 24 marca obchodzony jest jako Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych .W 2014 roku zorganizowana zostanie druga edycja tego wydarzenia.Pierwsza w 2013 ominęła Polskę (objęła m.in. Włochy, Austrię, Niemcy, Republikę Czeską).

Pomysłodawcami specjalnego dnia promującego lody rzemieślnicze są oczywiście Włosi. Najpierw przekonali do swego przedsięwzięcia swoich polityków , póżniej ruszyli z międzynarodową akcją. Przepisy Unii idą w kierunku zapewnienia jakości produktów żywnościowych. Lody produkowane metodą tradycyjną są przykładem produktu doskonałego pod względem jakości i bezpieczeństwa żywności. Wybór konsumentów pada coraz częściej na produkty spożywcze, które są zdrowe, bardziej pożywne, smaczniejsze i wykonane przy użyciu metod tradycyjnych, nie wpływających ujemnie na środowisko.

Jesteśmy producentem lodów produkowanych metodą tradycyjną , spełniamy warunki do uczestnictwa w tej akcji. Przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję nowy smak lodów , którego premiera będzie miała miejsce 23 marca (niedziela).W tym roku w naszej cukierni będą to LODY SERNIKOWO-TRUSKAWKOWE.

Serdecznie zapraszamy , będziemy wdzięczni za opinie na temat nowego smaku .
24 marca – EUROPEJSKI DZIEŃ LODÓW RZEMIEŚLNICZYCH w CUKIERNI E.M.WENTA w Wejherowie na pl. Wejhera.

   
5 marca 2014r.


6 marca o godzinie 12 odbędzie się przekazanie 1500 zł na ręce rodziców Marcina.

Jest to 7-letni chłopiec, którego marzeniem jest trenowanie gry w piłkę nożną. Wykazuje szczególne zdolności w tym kierunku.

Z przyjemnością będziemy przyglądać się Marcinowi i postępom, jakie będzie czynił dzięki treningom w klubie Gryf.

Trzymamy kciuki za Marcina !


   
27 lutego 2014r.


Druga edycja akcji „Super Pączki Pomagają Dzieciom”

27 lutego br. w nasłodszy dzień w roku, Cukiernia Wenta w Wejherowie ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji akcji „Super Pączki Pomagają Dzieciom”. W zeszłym roku, dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać ponad 1 000 zł na pomoc Fundacji „Serce Dziecku”.

Najwięcej pączków zakupiło „Słoneczne Przedszkole” – za co serdecznie dziękujemy!W tym roku zebrane środki pomogą najbardziej potrzebującym dzieciom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie w rozwoju ich pasji i zainetersowań.

Pamiętajmy, że wystarczy w Tłusty Czwartek kupić jednego pączka w Cukierni Wenta na Pl. Jakuba Wejhera 5, aby pomóc spełnić marzenia potrzebującym dzieciom. 5% ze sprzedaży każdego pączka trafi do dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.


Serdecznie zapraszamy wszystkich na Super Pączki, które pomagają dzieciom.


  Powrót do strony głównej            Firma rodzinna                  Wszelkie prawa zastrzeżone © B&M Wenta.                               Design by ENET