Świąteczny słodki stół | Witamy na blogu firmy Cukiernia - Piekarnia Wenta
arrow_back

Świąteczny słodki stół

Świąteczny słodki stół

Święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc nadeszła pora aby zająć się planowaniem "świątecznego menu". Jak co roku przygotowaliśmy bogatą ofertę wyrobów świątecznych - pierniki, makowce, serniki i wiele innych pyszności. Aby ułatwić Wam wybór ulubionych wypieków stworzyliśmy zestawienie wszystkich produktów - zapraszamy do lektury!

Pierniki

Jak wiadomo najpopularniejszym świątecznym przysmakiem jest piernik - dobrze znany przez wszystkich ma ogrom zwolenników. Tradycja trwa już od wieków, a wypiekanie oraz barwne zdobienie ich co rok wprawia nas w magiczny świąteczny klimat. W naszej cukierni znajdziecie jego różne odsłony - podstawą są pierniki z lukrem w różnych kształtach - buta, gwiazdki, bombki, aniołka czy Mikołaja. Nie może oczywiście zabraknąć tradycyjnej chatki z piernika, kostki oraz krajanki piernikowej, orzechów piernikowych, piernika mazowsze, z jabłkami czy piernika ptasie mleczko.

Tego roku przygotowaliśmy NOWOŚĆ - piernik kajmakowy.

Pierniki nie tylko są wybitne w smaku, ale również doskonale się prezentują - będą idealnym dopełnieniem świątecznej paczki dla bliskich. Możesz także stworzyć zestaw z ulubionych pierników a my zapakujemy je na prezent! Oferujemy również pierniki z logo firmy, które będą oryginalnym prezentem dla współpracowników czy partnerów handlowych.

Nie ograniczaj się - powieś pierniczki na choinkę!

Mak oraz bakalie

Obok pieników tradycyjnymi wyrobami są również słodkości z makiem i bakaliami.

NOWOŚĆ Sernik z makiem - puszysty sernik oraz kruchy spód połączony warstwą masy makowej.

Bakaliowiec - ciasto babkowe z bakaliami.

Keks - tradycyjne świąteczne ciasto piaskowe z bakaliami i owocami kandyzowanymi.

Makowiec - rolada drożdżowa z makiem i bakaliami.

Wszystkie produkty znajdziesz w naszych sklepach lub zamówisz wygodnie tutaj.