Tort artystyczny czy klasyczny? | Witamy na blogu firmy Cukiernia - Piekarnia Wenta
arrow_back

Tort artystyczny czy klasyczny?

Tort artystyczny czy klasyczny?

Torty to niekiedy prawdziwe dzieła sztuki. Wymagają mnóstwo pracy i cierpliwości, a efekty zachwycą niejednego gościa.

Na przyjęciach popularne są torty 3D, inspirowane hobby, ulubionymi filmami i kreskówkami, nawiązujące do ważnych wydarzeń z życia, ale również te w najprostszej formie - klasyczne. Zobacz ofertę

Oryginalny tort z pewnością zapadnie w pamięć gościom i będzie rewelacyjnie prezentował się na zdjęciach, a jeśli klasyczne torty już dawno się Tobie znudzimy - pora zaszaleć!

Tort klasyczny na każdą okazję

Torty klasyczne są zdecydowanie chętniej wybierane wśród naszych klientów. Największą popularnością cieszą się między innymi te o smaku krówki, malinowe oraz wuzetkowe.

Tort klasyczny ze względu na swoją uniwersalność można zamówić dosłownie na każdą okazję:

  • urodziny,
  • wesele
  • jubileusz,
  • wydarzenia rodzinne,
  • bankiet firmowy,

i wiele, wiele innych...

Niektórzy celebrują również inne ważne dla nich wydarzenia z życia np. ukończenie szkoły czy zdobycie wymarzonej pracy. Jak wiadomo, wszystkie uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy.

Tort artystyczny na wesele? Czemu nie!

Coraz więcej przyszłych par młodych decyduje się na odejście od klasycznych, doniosłych wesel - chcą być oryginalni i wyrażać siebie poprzez dekoracje, formę uroczystości czy fikuśne menu. Wybór tortu na wesele to nie lada wyzwanie - jest to atrakcja, w którą zaangażowani są prawie wszyscy uczestnicy wesela, a przede wszystkim fotograf.

Torty artystyczne są wybierane najczęściej jako prezent dla bliskiej osoby - istnieje ogrom możliwości przy tego typu wypiekach, a personalizacja podkreśla więź z osobą obdarowaną. 

Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia

Wybór tortu jest indywidualną kwestią oraz zależy od gustu. Możliwości jest bardzo dużo, oczywiście w granicach rozsądku.

Torty coraz częściej są uznawane jako dzieła sztuki, a cukiernicy jako artyści. Nowoczesne techniki tworzenia tortów pozwalają na coraz to bardziej wymyślne desery. Nasza doświadczona kadra cukiernicza jest zwarta i gotowa do podjęcia wyzwań oraz przygotowania tortu na miarę Waszych oczekiwań.

W poszukiwaniu idealnego tortu na uroczystość koniecznie zapoznaj się z naszymi wypiekami - idealne biszkopty, świeże owoce, wyśmienite kremy oraz fantazyjne dekoracje to kwintesencja każdego naszego deseru.

tel. 59 863 32 77

kom. 539 672 878

biuro@cukierniawenta.pl